Kalıp Demir Bağlama

İzmir Kalıp Demir Bağlama Yapan Firmalar

Evinizin yada iş yerinizde tadilat yaptırmaya karar verdiğinizde, hızlı ve ekonomik çözümler ile birlikte yeni trentleri takip ederek size hayal ettiğiniz mekanları sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden profesyonelce çalışan ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizide birleştirerek mekanınızın kullanışına göre çalışma yapılmaktadır.

Tadilat işi zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir. deneyimi olmayan ve sadece tadilat işi alma hevesi olan acemi ustalarla onlarca tadilatın yarıda kaldığına şahit olduk. Bu işte daha çok organize olmuş komple tadilat işini tek merkezden yürütebilecek oluşumlar tercih edilmelidir.

Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz.

Duraklar inşaat tadilat ve tamirat işlerinizi özenle yapmaktadır.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Fabrika, Mağaza işyeri Sürekli bakım onarım Hizmetleri Firmanızda sürekli bakım onarım işleri,Su Elektrik tesisatı boya ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.

Uzman Kadro

Uzun yıllardır bulunduğumuz bu sektöre alanında uzmanlaşmış kadrolarımız ile hizmet veriyoruz.

Kaliteli Ekipman

Uzun yıllardır bulunduğumuz bu sektörde gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde sektörde öncü marka ürünler ile hizmet veriyoruz.

Kaliteli İşçilik

Uzun yıllardır bulunduğumuz bu sektöre ve sizlere alanında kaliteli işçiliğimiz ile hizmet veriyoruz.

Sürdürülebilirlik

Durak İnşaat olarak yaptığımız tüm projelerin arkasında durmoruz. Teknik desteğimizle sizinle çalışmaktan onur duyuyoruz.

blank
blank

Kalıp Demir Bağlama

Anahtar Teslim Tadilat Uygulamaları, Kalıp demir bağlama, Beton atma3 Laminat parke, Çatı aydınlık demiri, Desenli beton, Beton merdiven basamakları, Tavan lambri kaplama, söve, köşe, payanda işlemi, Bina girişi imalatı üzerine derzli bisküvi tuğla kaplama, Tuğla duvar örme, Perforje imalatı, Gro beton ve helikopter işleri, Kaba inşaat, Klinker basamak, cotto tuğla, Beton Kırım işlemi, Kalıp demir işlemi, Bina çevresi hazır beton, Kaba inşaat, ince işleri, Mastarlı Alçı sıva, Mermer basamak döşeme, Mermer kesim, Moloz harfiyat, Çatı parapet betonu yenileme, Klinker tuğlaya tabanca ile derz verme, Panzer fileli manto üzeri taş kaplama, Kilit taşı oluk çalışması, Tavan alçıpan, Banyolar için yeşil alçıpan, Işık bandı alçıpan tavan, Alçıpan tavan, Tavan boya uygulaması, Alçıpan, boya,  Kartlı giriş kapısı düzenleme, Bekleme salonu , Taşyünü tavan, Çalışma odası,  Havalandırma üniteleri, Bina dış cephe boyası ve tabela işlemi, Eps ve poliüretan köpük ile boru kapama, Teras seramik sökümü, Teras kalebodur döşeme, Parapet Mermer hazırlığı, Parapet üstü mermer uygulama

Deneyimlerimizi, Doğru İş ve Doğru Fiyatlandırma ilkesine bağlı kalarak sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Duraklar İnşaat

Endüstriyel Sanayi Yapıları

WhatsApp chat